Z Dobrego Miasta bez punktów

Wydminianie zagrali w Dobrym Mieście w niepełnym składzie i pomimo ambitnej postawy wracali do Wydmin na tarczy. Po raz pierwszy w obecnych rozgrywkach Mazur przegrał dwa kolejne spotkania.
Kilku podstawowych i ważnych zawodników zabrakło w autobusie udającym się do Dobrego Miasta. Z powodu kontuzji stawu skokowego odniesionej w poprzednim meczu ze Śniardwami zabrakło Grzany, dodatkowo nieobecny był również jego etatowy partner ze środka obrony, Piotr Roman. Kara za czerwoną kartkę była przyczyną braku w składzie Wileńskiego, a za cztery żółte kartki pauzować musiał Giełażys. Nieco eksperymentalny skład z Koleśnikiem w bramce, Konopką i Romanowskim na stoperze oraz Romanowiczem i Gałązką na skrzydłach musiał stawić czoła doświadczonym i ogranym rywalom spod znaku DKS.
Już kilka chwil po rozpoczęciu meczu miejscowi objęli prowadzenie. Po zagraniu za linię defensywy Mazura napastnik urwał się obrońcom i wykorzystał sytuację jeden na jeden z Koleśnikiem. 1:0, choć część zawodników LKSu uważała, że rywal był w momencie podania na wyraźnym spalonym. Jednak chorągiewka asystenta nie została uniesiona, a gwizdek arbitra głównego milczał. W 9 minucie na tablicy widniał już rezultat 2:0. Skuteczni gospodarze wykorzystali akcję przeprowadzoną środkiem boiska. W 23 minucie po ogromnym zamieszaniu po rzucie wolnym pod bramką DKS najprzytomniej zachował się Tomasz Wolański i wepchnął futbolówkę do siatki. Gol kontaktowy i już tylko 2:1. Niestety, minutę później miejscowi ponownie odskoczyli na dwa trafienia. Stratę kilkanaście metrów od pola karnego zaliczył Romanowski, napastnik rywali mając przed sobą tylko bramkarza z Wydmin wykorzystał swoją szansę. 3:1. Taki wynik też utrzymał się do przerwy.
W drugiej części gry oba zespoły miały po kilka swoich szans na zdobycie bramki, jednak sztuka ta już się nie udała nikomu. Na pewno można pochwalić wydminian za podjęcie walki i chęć odrobienia strat, która widoczna była po przerwie.

DKS Dobre Miasto - Mazur Wydminy 3:1 (3:1)